Armband Mawi
Van
€ 0,07
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,07 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,07 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,08 |
Productnummer:
A467-13842005000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Mawi"
Waterbestendige, synthetische armband voor kinderen in verschillende kleuren. Met identificatielabel en zelfklevende sluiting. Gepresenteerd in gestanst vel van 10 delen voor eenvoudig prints.
| : | AMA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 90000 |
| Afmetingen omdoos: | 49 x 27 x 37 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 25mm |
| Lengte: | 230mm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 27 x 37 cm |
Aanmelden