Armband Luco
Van
€ 0,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,48 |
Productnummer:
A467-21375018000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Luco"
Bruin leren armband versierd met gewaxte katoenen koorden en verzilverde kralen, waarvan één met het vredessymbool. Met een originele zilverkleurige legeringssluiting. Gepresenteerd in een kraft kartonnen doos met een oppervlak voor branding.
| : | MARR |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 10000 |
| Afmetingen omdoos: | 52 x 52 x 38 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 8g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 10mm |
| Lengte: | 220mm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 52 x 38 cm |
Aanmelden