Armband Kelsey
Van
€ 0,92
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,24 |
Productnummer:
A467-20445002000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Kelsey"
Hoogwaardige elastische polsband van technisch katoen. Ontworpen voor sport en vrijetijdsactiviteiten.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 10000 |
| Afmetingen omdoos: | 67 x 32 x 45 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 24g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 120mm |
| Lengte: | 80mm |
| OuterCartonDimension: | 67 x 32 x 45 cm |
Aanmelden