Armband Karasef
Van
€ 1,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,17 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,17 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,39 |
Productnummer:
A467-21755009000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Karasef"
Zwarte synthetische leren armband versierd met een plaat gemaakt van gepolijst roestvrij staal met een platte vorm. Beschikt over een originele magnetische veiligheidsluiting.
| : | PLAT |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 27000 |
| Afmetingen omdoos: | 58 x 30 x 25 cm |
| Breedte: | 6mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 8g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Hoogte: | 7mm |
| Lengte: | 200mm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 30 x 25 cm |
Aanmelden