Armband Jabisk
Van
€ 0,11
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,13 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,13 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,15 |
Productnummer:
A467-20975659000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Jabisk"
Veelkleurige regenboogpolsband, gemaakt van zacht polyester. Met verstelbare kogelsluiting in chroomafwerking. Versterkte stiksels aan de zijkanten. Een echte trots van een polsbandje.
| : | RAIN |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 360000 |
| Afmetingen omdoos: | 44 x 12 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 1g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Hoogte: | 12mm |
| Lengte: | 345mm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 12 x 29 cm |
Aanmelden