Armband Fonten
Van
€ 0,03
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,45 |
Productnummer:
A467-11545005000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Fonten"
Paar strandrackets met geïntegreerd schaken, dammen en parcheesiborden. Gemaakt van hout, met handvat gecoat in tarwestro en bal ook in tarwestro. Inclusief schaakstukken, dammen, parcheesi stukken en dobbelstenen. Set gepresenteerd in een individuele 100% katoenen rugzak met bijpassende sluitsnoeren.Tarwestro bevordert het gebruik van natuurlijke grondstoffen, waardoor de uitstoot van vervuilende stoffen wordt verminderd.
| : | AMA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 320000 |
| Afmetingen binnendoos: | 26 x 27 x 21 cm |
| Afmetingen omdoos: | 41 x 29 x 21 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 19mm |
| Lengte: | 250mm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 29 x 21 cm |
Aanmelden