Armband Flatten
Van
€ 0,15
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,17 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,17 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,20 |
Productnummer:
A467-21522007000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Flatten"
Armband van zachte silicone.
| : | NARA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 80000 |
| Afmetingen omdoos: | 40 x 44 x 31 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 64mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 5g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 12mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 44 x 31 cm |
Aanmelden