Armband Festak
Van
€ 0,07
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,07 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,07 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,08 |
Productnummer:
A467-16199005000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Festak"
Evenementen armband van resistent en zacht polyester. Met instelbaar sluitingsmechanisme. Verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren.
| : | AMA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 174000 |
| Afmetingen omdoos: | 35 x 30 x 25 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 2g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 3 |
| Hoogte: | 15mm |
| Lengte: | 350mm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 30 x 25 cm |
Aanmelden