Armband Events
Van
€ 0,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,05 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,05 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,06 |
Productnummer:
A467-13841007000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Events"
Armband met synthetische vezels voor volwassenen in verschillende kleuren. Met zelfklevende sluiting, waterdicht en gepresenteerd in 10-delig gesneden vel met individuele nummering.
| : | NARA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 480000 |
| Afmetingen binnendoos: | 27 x 26 x 29 cm |
| Afmetingen omdoos: | 54 x 37 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 25mm |
| Lengte: | 258mm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 37 x 29 cm |
Aanmelden