Armband Dauser
Van
€ 0,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,86 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,86 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,02 |
Productnummer:
A467-21532011000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Dauser"
Originele armband met LED-lampen, ideaal voor feesten, nachtelijke evenementen of themafeesten. De band creëert een opvallend en origineel lichteffect, aangedreven door knoopbatterijen (inbegrepen). Met een discreet aan/uit-schakelaar aan de zijkant.
| : | FUCSI |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 40000 |
| Afmetingen omdoos: | 50 x 50 x 30 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 16mm |
| Lengte: | 227mm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 50 x 30 cm |
Aanmelden