Armband Clasmy
Van
€ 0,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,21 |
Productnummer:
A467-21942267000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Clasmy"
Polsband voor evenementen, gemaakt van duurzaam en zacht polyester. Ontworpen met een verstelbare veiligheidsluiting.
| : | FNAR |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 180000 |
| Afmetingen omdoos: | 39 x 24 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 1g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Hoogte: | 15mm |
| Lengte: | 350mm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 24 x 29 cm |
Aanmelden