Armband Broch
Van
€ 0,25
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,29 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,29 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,35 |
Productnummer:
A467-16973002000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Broch"
Natuurlijn, polsbandje voor evenementen. Van RPET polyester 160g/m2, gemaakt van gerecycleerd plastic om het hergebruik van plastic afval te bevorderen en bij te dragen tot de duurzaamheid van de planeet. Met bamboesluiting en beschikbaar in een brede waaier van kleuren, witte kleur speciaal ontworpen voor sublimatiedruk. RPET embleem gedrukt op de polsband.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 240000 |
| Afmetingen omdoos: | 34 x 21 x 29 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 2g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 4 |
| Hoogte: | 15mm |
| Lengte: | 350mm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 21 x 29 cm |
Aanmelden