Armband Bosgo
Van
€ 0,15
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,15 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,15 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,18 |
Productnummer:
A467-11542000000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Bosgo"
Kleurrijke parasol met fruitontwerpen. 150 cm in diameter, met 8 panelen in duurzaam nylon en zijskirts met bies. Wit gecoate metalen buizen en in hoogte verstelbaar. Gepresenteerd in een transparante tas met schouderriem.
| Aantal stuks per pallet: | 168000 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 40 x 23 x 25 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 2000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 2g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Hoogte: | 15mm |
| Lengte: | 350mm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 23 x 25 cm |
Aanmelden