Armband Ankaran
Van
€ 0,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,05 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,05 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,06 |
Productnummer:
A467-16203004000
Voorraad:
Productinformatie "Armband Ankaran"
Event bandje in verschillende kleuren verkrijgbaar. Met zelfklevende sluiting, watervast en gepresenteerd in gestanst vel met 10 bandjes en individuele nummering.
| : | VER |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 450000 |
| Afmetingen binnendoos: | 27 x 3 x 42 cm |
| Afmetingen omdoos: | 55 x 22 x 42 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20000 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 16 |
| Hoogte: | 19mm |
| Lengte: | 255mm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 22 x 42 cm |
Aanmelden