Arm Warmer Duttier
Van
€ 1,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,59 |
Productnummer:
A467-15125002000
Voorraad:
Productinformatie "Arm Warmer Duttier"
Arm warmer van bestendig en licht materiaal, gemaakt van polyester en elastaan. Met stevige elastische armondersteuning en in twee kleuren.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 6000 |
| Afmetingen binnendoos: | 12 x 15 x 30 cm |
| Afmetingen omdoos: | 57 x 38 x 30 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 44g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 430mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 38 x 30 cm |
Aanmelden