Arlo sublimatie RPET reistas - medium
Van
€ 3,17
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 189,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 224,91 |
Productnummer:
A33-1PL07001
Voorraad:
Productinformatie "Arlo sublimatie RPET reistas - medium "
De medium Arlo full-colour sublimatiereistas gemaakt van 100% gerecycled polyester en is verkrijgbaar met ritssluiting in zwart of wit. Gemaakt in Europa.
| : | Wit, Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 30 x 40 x 50 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Douanetariefnummer: | 4202929890000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 29g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 16 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 15.2 |
| Hoogte: | 180mm |
| Land van herkomst: | Polen |
| Lengte: | 230mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled PET-polyester, 263 g/m2 |
| Merk: | Unbranded |
| OuterCartonDimension: | 30 x 40 x 50 cm |
Aanmelden