Arlo 250 ml glazen beker met bamboe deksel
Van
€ 4,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,54 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,54 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,40 |
Productnummer:
A34-11341901
Voorraad:
Productinformatie "Arlo 250 ml glazen beker met bamboe deksel"
250 ml dubbelwandige glazen beker met isolatie, waardoor dranken langer warm blijven. Het meegeleverde bamboe deksel zorgt voor extra isolatie, helpt morsen te voorkomen en behoudt het aroma van de drank, waardoor het een praktische keuze is voor dagelijks gebruik.
| : | Transparant helder |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 39 x 39 x 45 cm |
| Breedte: | 90mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 36 |
| Diameter: | 85mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7013499900000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 16g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.5 |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Lengte: | 95mm |
| Materiaal: | 80% Glas en 20% FSC-gecertificeerd bamboe |
| Merk: | Seasons |
| OuterCartonDimension: | 39 x 39 x 45 cm |
| Outlet: | Ja |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box () |
Aanmelden