Aria Longdrinkglas 330 ml
Van
€ 2,39
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 154,56 |
| Totaalprijs Bruto: | € 183,93 |
Productnummer:
A508-293304
Voorraad:
Productinformatie "Aria Longdrinkglas 330 ml"
Longdrinkglas van hoge kwaliteit. Ideaal voor dagelijks gebruik in de horeca, bij verenigingen of thuis. Inhoud 330 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 936 |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 24 |
| Diameter: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 291g |
| Hoogte: | 157mm |
| Land van herkomst: | FR |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 29,3 x 22,1 x 34,2 cm |
| Productietijd: |
- op voorzijde (max 40 x 30 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 40 x 30 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde individuele namen (max 40 x 30 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde individuele namen (max 40 x 30 mm), lasergravure: Verzending uiterlijk 5 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden