Aria Longdrinkglas 330 ml
Van
€ 3,46
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,22 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,83 |
Productnummer:
A508-262933-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Aria Longdrinkglas 330 ml"
Longdrinkglas van hoge kwaliteit. Ideaal voor dagelijks gebruik in de horeca, bij verenigingen of thuis. Inhoud 330 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 936 |
| Afmetingen omdoos: | 293 x 221 x 34 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 24 |
| Diameter: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 291g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7740 |
| Hoogte: | 157mm |
| Inhoud: | 330ml |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 293 x 221 x 34 cm |
Aanmelden