Ari RPET sublimatiereistas - klein
Van
€ 2,51
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,97 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 148,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 176,72 |
Productnummer:
A33-1PL06990
Voorraad:
Productinformatie "Ari RPET sublimatiereistas - klein "
De kleine Ari full-colour sublimatiereistas gemaakt van 100% gerecycled polyester en is verkrijgbaar met ritssluiting in zwart of wit. Gemaakt in Europa.
| : | Zwart, Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 30 x 40 x 50 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 600 |
| Douanetariefnummer: | 4202929890000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 23g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 16.1 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 16 |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | Polen |
| Lengte: | 230mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled PET-polyester, 263 g/m2 |
| Merk: | Unbranded |
| OuterCartonDimension: | 30 x 40 x 50 cm |
Aanmelden