Argos unisex broek
Van
€ 11,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,05 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,05 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,34 |
Productnummer:
A34-R04601R3
Voorraad:
Productinformatie "Argos unisex broek"
Broek met verstelbare elastische tailleband met trekkoord aan de binnenkant. Zijzakken. Manchetten en rits aan de onderkant van de pijp. Verwijderbaar label.
| : | Marineblauw |
|---|---|
| Afmeting: | L |
| Afmetingen omdoos: | 54 x 38 x 27 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6104630000000000000000 |
| Geslacht: | Man |
| Gewicht: | 297g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12.35 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | BANGLADESH |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Interlock knit van 100% Polyester, 220 g/m2 |
| Merk: | Roly |
| OuterCartonDimension: | 54 x 38 x 27 cm |
Aanmelden