ARBOCHO - 4-kleuren inkt balpen met kurk
Van
€ 0,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,76 |
Productnummer:
A36-MO2421-13
Voorraad:
Productinformatie "ARBOCHO - 4-kleuren inkt balpen met kurk"
4 kleuren balpen, kurken behuizing en afwerkingen van tarwestro (50%) en ABS-plastic (50%). Kleuren: rood, groen, blauw en zwart.
| : | Beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 58 x 16 x 24 cm |
| Breedte: | 13mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 143mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 13mm |
| Materiaal: | ABS-Tarwe Stro |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 58 x 16 x 24 cm |
Aanmelden