Apron Recycled Cotton (170 g/m²) schort
Van
€ 5,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,08 |
Productnummer:
A24-261542-005999999
Voorraad:
Productinformatie "Apron Recycled Cotton (170 g/m²) schort"
Schort van 95% gerecycled katoen en 5% katoen (170 g/m²). Met een opgestikte zak.
| : | blauw (± PMS 282C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1800 |
| Afmetingen omdoos: | 630 x 340 x 24 cm |
| Breedte: | 620mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 6211421000 |
| Gewicht: | 136g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13600 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 880mm |
| Materiaal: | Gerecycled katoen |
| OuterCartonDimension: | 630 x 340 x 24 cm |
Aanmelden