Apron GRS Recycled Denim (220 g/m²) schort
Van
€ 7,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,46 |
Productnummer:
A24-262333-042999999
Voorraad:
Productinformatie "Apron GRS Recycled Denim (220 g/m²) schort"
Schort van 100% gerecycled, gemêleerd denim (220 g/m²). Met een opgestikte zak. De nekband is middels een metalen gesp te verstellen. Past altijd. GRS-gecertificeerd. Totaal gereycled materiaal: 80%. Kies je voor dit product, dan kies je voor gerecycled denim. Hierdoor kan de kleur per product variëren.
| : | denim (± PMS Blue Denim) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1150 |
| Afmetingen omdoos: | 570 x 460 x 20 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Certificaten: | GRS |
| Douanetariefnummer: | 6211421000 |
| Gewicht: | 220g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13000 |
| Hoogte: | 650mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 900mm |
| Materiaal: | Gerecycled denim |
| OuterCartonDimension: | 570 x 460 x 20 cm |
Aanmelden