Appel & vlierbessap
Van
€ 2,87
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A267-6318.102-FC
Voorraad:
Productinformatie "Appel & vlierbessap"
200 ml appel & vlierbessap in een glazen flesje met zwarte dop.
| : | transparant |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
| Diameter: | 58mm |
| Douanetariefnummer: | 22019000 |
| Gewicht: | 340g |
| Hoogte: | 142mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| Productietijd: | 15 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden