Apetrots op Jou
Van
€ 3,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,54 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 84,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 90,91 |
Productnummer:
A21-660402
Voorraad:
Productinformatie "Apetrots op Jou"
Wil jij laten weten dat je apetrots bent op iemand? Verras hem/haar dan met dit zakje gevuld met lekkere apekoppen snoep 120 gram met een leuk passend kopkaartje met de tekst: “Apetrots op jou”. Het is mogelijk om de kopkaart te personaliseren, bijvoorbeeld met een logo, naam of eigen boodschap. Vraag naar de mogelijkheden, wij denken graag met je mee. Besteleenheid: 24 stuks. Wordt geleverd met meerdere in een verzenddoos. Levertijd in overleg.
| Breedte: | 0mm |
|---|---|
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
Aanmelden