ANVIK - 3M gebreide muts met boord
Van
€ 4,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,69 |
Productnummer:
A36-MO2700-03
Voorraad:
Productinformatie "ANVIK - 3M gebreide muts met boord"
Unisex gebreide muts van acryl aan de buitenkant en polyester aan de binnenkant met 3M isolatie en opgerolde boord. One-size-fits-all model.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 62 x 42 x 46 cm |
| Breedte: | 230mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 120 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6505 0090 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 195mm |
| Materiaal: | acryl |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 62 x 42 x 46 cm |
Aanmelden