Antistress Kanedax
Van
€ 1,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,33 |
Productnummer:
A467-21743659000
Voorraad:
Productinformatie "Antistress Kanedax"
Antistress in de vorm van een hart met Rainbow-design, gemaakt van een zachte gehuilde PU-verpakking.
| : | RAIN |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4800 |
| Afmetingen binnendoos: | 37 x 6 x 45 cm |
| Afmetingen omdoos: | 45 x 50 x 45 cm |
| Breedte: | 50mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 19g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 70mm |
| Lengte: | 71mm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 50 x 45 cm |
Aanmelden