Antistress Houder Terap
Van
€ 1,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,06 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,06 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,26 |
Productnummer:
A467-21383013000
Voorraad:
Productinformatie "Antistress Houder Terap"
Originele anti-stress houder gemaakt van bamboe. Met vier toetsen die een mechanisch toetsenbord nabootsen en onafhankelijk zo vaak als nodig kunnen worden ingedrukt om spanning te verminderen. Inclusief een handige houder voor mobiele apparaten, die functionaliteit en stressverlichting combineert in een elegant ontwerp.Materialen zoals bamboe bevorderen het gebruik van natuurlijke grondstoffen, waardoor de uitstoot van verontreinigende stoffen wordt verminderd. Het komt van een zeer resistente en veelzijdige plant, met snelle groei en regeneratie, wat het een uitstekend alternatief maakt voor het gebruik van traditioneel hout.
| : | NATU |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 6000 |
| Afmetingen binnendoos: | 41 x 15 x 34 cm |
| Afmetingen omdoos: | 37 x 34 x 34 cm |
| Breedte: | 66mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 52g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 6 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 30mm |
| Lengte: | 79mm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 34 x 34 cm |
Aanmelden