Antistress Gotin
Van
€ 0,59
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,81 |
Productnummer:
A467-15257001000
Voorraad:
Productinformatie "Antistress Gotin"
Anti-stress druppel in diverse kleuren en zachte body van glanzend PU.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 8000 |
| Afmetingen omdoos: | 45 x 50 x 45 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 60mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 20g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 80mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 50 x 45 cm |
Aanmelden