Antistress Eline
Van
€ 2,82
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,36 |
Productnummer:
A467-20977000000
Voorraad:
Productinformatie "Antistress Eline"
Uniek antistressapparaat in de vorm van ringen. Het heeft vier gekleurde stukken met magneten die zo vaak als gewenst kunnen worden samengevoegd en gescheiden, waardoor de spanning wordt opgeheven dankzij hun karakteristieke cirkelvormige beweging. Ze kunnen ook als spinners worden gebruikt, samen of afzonderlijk. Individueel gepresenteerd in een gerecyclede RPET-zak.
| Aantal stuks per pallet: | 7200 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 40 x 45 x 30 cm |
| Breedte: | 15mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 35g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 120mm |
| Lengte: | 80mm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 45 x 30 cm |
Aanmelden