Antistress Bal Lasap
Van
€ 0,41
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,57 |
Productnummer:
A467-14605022000
Voorraad:
Productinformatie "Antistress Bal Lasap"
Anti-stressbal in verschillende kleuren met zachte, glanzende PU body.
| : | ROSA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 8800 |
| Afmetingen binnendoos: | 33 x 8 x 33 cm |
| Afmetingen omdoos: | 64 x 52 x 33 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 62mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 17g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 64 x 52 x 33 cm |
Aanmelden