Antistress Bal Chaiss
Van
€ 0,66
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,87 |
Productnummer:
A467-16969000000
Voorraad:
Productinformatie "Antistress Bal Chaiss"
Anti-stress bal met voetbal design en zacht PU lichaam.
| Aantal stuks per pallet: | 9600 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 46 x 30 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 57mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 15g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 46 x 30 cm |
Aanmelden