Antiklit Haarborstel Nymar
Van
€ 1,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,17 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,17 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,39 |
Productnummer:
A467-21577013000
Voorraad:
Productinformatie "Antiklit Haarborstel Nymar"
Trekhaakborstel met een lichaam gemaakt van tarwegras en zwarte flexibele ABS-tanden. Met een ontklittingssysteem.Tarwegras bevordert het gebruik van natuurlijke grondstoffen, waardoor de vervuilende emissies worden verminderd.
| : | NATU |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3600 |
| Afmetingen binnendoos: | 46 x 8 x 49 cm |
| Afmetingen omdoos: | 50 x 32 x 49 cm |
| Breedte: | 45mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 42g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 2 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 90mm |
| Lengte: | 67mm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 32 x 49 cm |
Aanmelden