Antiklit Haarborstel Brackens
Van
€ 1,62
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,14 |
Productnummer:
A467-21702013000
Voorraad:
Productinformatie "Antiklit Haarborstel Brackens"
Tangle-free en ontwarren borstel gemaakt van tarwegras. Met een anti-knoop systeem, flexibel en sterk dat het mogelijk maakt om elk soort haar met maximum zachtheid te ontwarren. Met een ergonomisch design dankzij zijn gebogen vorm en lange tanden, past het perfect aan de contour van het hoofd, wat het stylen van meer haar per keer vergemakkelijkt.Tarwegras bevordert het gebruik van natuurlijke grondstoffen, waardoor de uitstoot van vervuilende stoffen afneemt.
| : | NATU |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2400 |
| Afmetingen binnendoos: | 46 x 8 x 38 cm |
| Afmetingen omdoos: | 64 x 36 x 38 cm |
| Breedte: | 30mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 33g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 140mm |
| Lengte: | 63mm |
| OuterCartonDimension: | 64 x 36 x 38 cm |
Aanmelden