Anti-stress vrachtwagen
Van
€ 1,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,32 |
Productnummer:
A53-LT90578-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress vrachtwagen"
Knijp stress weg met deze vrachtwagen-vormige anti-stressbal van zacht PU-schuim. Ideaal voor op kantoor, thuis of onderweg.
| : | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 53mm |
| Douanetariefnummer: | 9503008900 |
| Gewicht: | 34g |
| Hoogte: | 42mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
Aanmelden