Anti-stress Voetbal
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850006_13_15
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Voetbal"
Anti-stress Voetbal, Ø 60 mm, PU,
| : | wit/zwart |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | ø 25 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 62mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 95066990 |
| Gewicht: | 21g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden