Anti-stress Verpleegster
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850032_13
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Verpleegster"
Anti-stress Verpleegster, 90 x 50 x 35 mm , een leuke giveaway voor o.a. de medische branche, pu materiaal.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 15x15 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 50mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 90mm |
| Lengte: | 35mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden