Anti-stress Tennisbal met sleutelhanger
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850025_05
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Tennisbal met sleutelhanger"
Anti-stress Tennisbal met sleutelhanger, Ø 40 mm, PU
| : | Geel |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | ø 15 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 39mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 95066990 |
| Gewicht: | 12g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden