Anti-stress Ster
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850031_05
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Ster"
Anti-stress Ster, 75 x 75 x 30 mm
| : | Geel |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | ø 25 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 75mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 75mm |
| Lengte: | 30mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden