Anti-stress lamp
Van
€ 0,75
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,09 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,30 |
Productnummer:
A53-LT90572-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress lamp"
Knijp en ontspan met deze anti-stressbal in de vorm van een lamp. Gemaakt van zacht PU-foam voor een comfortabele grip en lang gebruik.
| : | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 59mm |
| Douanetariefnummer: | 9503008900 |
| Gewicht: | 22g |
| Hoogte: | 99mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden