Anti-stress Koe met sleutelhanger
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850026_13_15
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Koe met sleutelhanger"
Dubbele functie: schattige koe anti-stress bal die tegelijkertijd dient als handige sleutelhanger. Ideaal om stress weg te knijpen!
| : | wit/zwart |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 10x10 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 28mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 95066990 |
| Gewicht: | 11g |
| Hoogte: | 60mm |
| Lengte: | 48mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | Op de rug |
Aanmelden