Anti-Stress Hart
Van
€ 0,61
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,88 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,88 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,05 |
Productnummer:
A53-LT90570-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Anti-Stress Hart"
Zachte anti-stressbal in hartvorm van PU-schuim. Perfect om stress te verminderen, focus te verbeteren en cadeau te geven. Lichtgewicht en comfortabel in de hand.
| : | Rood |
|---|---|
| Breedte: | 67mm |
| Douanetariefnummer: | 9503008900 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 54mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
Aanmelden