Anti-stress Hart met sleutelhanger
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850024_07
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Hart met sleutelhanger"
Anti-stress Hart met sleutelhanger, 42 x 28 x 42 mm, PU
| : | Rood |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 17x14 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 31mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 11g |
| Hoogte: | 42mm |
| Lengte: | 42mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden