Anti-stress Euromunt
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850018_10
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Euromunt"
Anti-stress Euromunt,Ø 68 x 18 mm, PU
| : | Lichtgrijs |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | ø 45 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 69mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 18g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden