Anti-stress Duim
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850008_20
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Duim"
Anti-stress Duim, 55 x 40 x 78 mm, PU,
| : | Ecru |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 20x15 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 55mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 18g |
| Hoogte: | 78mm |
| Lengte: | 40mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden