Anti-stress Dokter
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850005_13
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Dokter"
Anti-stress Dokter, 90 x 50 x 35 mm, PU,
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 10x10 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 61mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 34g |
| Hoogte: | 148mm |
| Lengte: | 38mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden