Anti-stress Bouwhelm met sleutelhanger
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850029_05
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Bouwhelm met sleutelhanger"
Anti-stress Bouwhelm met sleutelhanger, 45 x 40 x 25 mm, PU
| : | Geel |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 10x8 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 40mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 8g |
| Hoogte: | 45mm |
| Lengte: | 25mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | Zijkant |
Aanmelden