Anti-stress Beetle
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-850030_13
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress Beetle"
Anti-stress Beetle, 90 x 47 x 50 mm
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 25x15 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 49mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 89mm |
| Lengte: | 39mm |
| Materiaal: | PU |
| Positie van de bewerking: | op het dak |
Aanmelden