Anti-muggen en tekenspray 7 ml
Van
€ 1,61
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A267-1013.102-FC
Voorraad:
Productinformatie "Anti-muggen en tekenspray 7 ml"
7 ml anti-muggenspray, beschermt tot 5 uur tegen muggenbeten. Dermatologisch getest, geproduceerd in Duitsland.
| : | transparant |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
| Diameter: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 38089990 |
| Gewicht: | 19g |
| Hoogte: | 125mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden